06:50 | Který je ten pravý? |
08:40 | Kriminálka Miami: 10. díl - Po pádu |
09:40 | Kriminálka Miami: 11. díl - Závislost |
10:40 | Poznáš, až to přijde? |
13:05 | Signál |
15:30 | Ve znamení Merkura: 5. díl - Návrat princezny |
16:55 | Arabela se vrací (7) |
17:35 | Arabela se vrací (8) |
18:10 | Modrý blesk |
20:00 |
Útok z hlubin
|
22:25 | Jízda švárů |
00:25 | Invaze |
02:15 | Paradox času |
03:45 | Mateřské pouto |
05:55 | Snídaně |
08:40 | Ulice (4668) |
09:40 | Kriminálka Anděl: Baba na zabití (9) |
10:55 | Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI: Osudové nástupiště (1) |
11:45 | Tescoma s chutí |
12:00 | Polední Televizní noviny |
12:20 | Ordinace v růžové zahradě 2: Tu chybu už neudělám! (122) |
13:35 | Kriminálka Miami III: Válka gangů (12) |
14:30 | Kriminálka Miami III: Bonnie a Clyde (13) |
15:30 | Výměna manželek |
16:57 | Odpolední Počasí |
17:00 | Odpolední Televizní noviny |
17:30 | Na lovu IV |
18:30 | Ulice (4669) |
19:30 | Televizní noviny |
20:20 | Jedna rodina: Vezmeš si mě? (66) |
21:40 |
Zlatá labuť (46)
|
23:00 | Na vaší straně |
23:45 | Kriminálka Miami III: Válka gangů (12) |
00:45 | Kriminálka Miami III: Bonnie a Clyde (13) |
01:45 | Kriminálka Anděl: Baba na zabití |
02:40 | Koření: Všechny vůně světa |
03:10 | Ulice (4669) |
03:50 | Ordinace v růžové zahradě 2: Tu chybu už neudělám! (122) |
04:50 | Novashopping |
05:59 | Studio 6 |
09:00 | Červánková královna |
10:00 | Kluci v akci |
10:25 | Přezůvky štěstí |
12:00 | Zprávy ve 12 |
12:20 | Předpověď počasí, sportovní zprávy |
12:30 | Dick Whittington |
13:45 | Perly a růže |
14:15 | Fantomas se zlobí |
15:50 | O zakletém králi a odvážném Martinovi |
17:15 | AZ-kvíz |
17:45 | Černé ovce |
18:00 | Události v regionech |
18:25 | Kde domov můj? |
18:55 | Události za okamžik a počasí |
19:00 | Události |
19:56 | Branky, body, vteřiny |
20:10 | Boží mlýny: Spící lodě |
21:05 | Máte slovo s M. Jílkovou |
22:05 |
Na stopě
|
22:29 | Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty |
22:30 | Maigret a soudcův dům |
00:15 | AZ-kvíz |
00:40 | Banánové rybičky |
01:05 | Malá farma: Včelykonoce |
01:30 | Kuchařská pohotovost: Králíka nechci! Uvidíme! |
01:55 | Magie v ulicích |
02:15 | Dobré ráno |
04:45 | Hobby naší doby |
05:15 | Černé ovce |
05:30 | Události v regionech |
06:15 | Receptář prima nápadů |
06:55 | Vychytávky Ládi Hrušky |
07:25 | Show Jana Krause |
08:15 | Slunečná: Přiškrcený sbor (143) |
09:40 | Modrý kód: Co se má stát, stane se (161) |
10:50 | Show Jana Krause |
11:55 | Přístav II: Dítě s pomlčkou (9) |
13:10 | Slunečná: Cvičme v rytme (144) |
14:30 | Modrý kód: Změna plánu (162) |
15:50 | Nikdo není dokonalý |
16:55 | Prostřeno! |
17:55 | Show Jana Krause |
18:55 | Polda VI: Sex, drogy, rock´n´roll (6) |
20:15 | Ano, šéfe! |
21:25 |
ZOO: Nepochybujte o Viky (186)
|
22:50 | Receptář prima nápadů |
23:35 | Vychytávky Ládi Hrušky |
00:10 | Show Jana Krause |
01:10 | Prostřeno! |
01:55 | Slunečná: Přiškrcený sbor (143) |
02:55 | Modrý kód: Co se má stát, stane se (161) |
03:50 | Přístav II: Dítě s pomlčkou (9) |
04:45 | Nikdo není dokonalý |
05:10 | Prima SVĚT |
06:00 | Ptačí říše |
06:15 | Obležené pevnosti: Legendární bitvy II (4) |
07:05 | Odhalené skvosty: Monumenty Francie (4) |
08:10 | Levhart a hyena: Nečekaní spojenci |
09:10 | Prima ČESKO |
09:45 | Prima SVĚT |
10:15 | Nejnebezpečnější železnice světa (4) |
11:25 | Vydří ostrov |
12:30 | Když žraloci útočí V (8) |
13:30 | Izrael a Palestina: Zrod konfliktu (2) |
14:45 | Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (1) |
15:45 | Webbův teleskop: Hranice vesmíru |
17:00 | Jak funguje vesmír II (8) |
17:55 | Dálnice vedoucí peklem VIII (12) |
19:00 | Stavitelské katastrofy IV (3) |
20:00 | Tajemství Hitlerovy moci (2) |
21:05 | Válečné stroje (2) |
22:10 |
Nezkrotné Portugalsko (1) |
23:10 | Pohotovost pro exotická zvířata VII (9) |
00:00 | Vetřelci dávnověku XIV (10) |
00:50 | Zakázaná historie VI (10) |
01:35 | Zapomenuté megastavby VII (9) |
02:25 | Tajná válka (7) |
03:20 | Zvířecí osudy (3) |
04:20 | Prima ČESKO |
04:45 | Prima SVĚT |
05:30 | Na zámku |
06:00 | Na zámku |
06:10 | Teď vaří šéf! |
06:45 | Prostřeno! |
07:40 | Modrý kód (245) |
09:00 | Slunečná (88) |
10:20 | Prostřeno! |
11:05 | Ano, šéfe! |
12:15 | Rosamunde Pilcher |
14:10 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (10) |
15:05 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (11) |
16:05 | Ve hře je láska (96) |
17:05 | Ve hře je láska (97) |
18:00 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (12) |
19:00 | Doktor z hor: Nové příběhy XVI (13) |
20:00 | Rosamunde Pilcher |
21:55 |
Modrý kód (246)
|
23:10 | Polda VI (6) |
00:10 | Moje máma veterinářka III (4) |
01:00 | Moje máma veterinářka III (5) |
01:55 | Ve hře je láska (96) |
02:45 | Ve hře je láska (97) |
03:35 | Spoutaná láska IV (15) |
04:30 | Spoutaná láska IV (16) |
06:00 | RANNÍ FRESH |
09:00 | ÓČKO HITY |
12:00 | ÓČKO HITY |
15:00 | ÓČKO CHART |
17:00 | TO JE BANGER, KÁMO |
18:00 | FAJN RÁDIO DESÍTKA |
19:00 | PARTY RIDE |
21:00 | TOP 4 ÓČKO CHART |
21:15 | HOT HITY |
22:00 |
NAKED ATTRACTION POLAND
|
22:30 | VIRTUÁLNÍ SVĚT TV |
00:00 | ÓČKO FLIRT |